BUTY DLA DZIECI

NAJLEPSZE MARKI

Odbiór osobisty - Warszawa Bemowo

Zwroty / wymiany

SKLEP STACJONARNY (Warszawa)

Zwroty i wymiany produktów zakupionych w sklepie stacjonarnym są przyjmowane w terminie 3 dni roboczych od daty zakupu.

SKLEP INTERNETOWY WWW.MINISZOP.PL

Prawo odstąpienia od umowy

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. 

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. 

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować firmę MINISZOP S.C. Wioleta Gąsińska, Małgorzata Zając, z siedzibą przy ul. Powstańców Śląskich 45 lok. U4, Warszawa 01-355, tel.: 603 200 254, e-mail: sklep@miniszop.pl o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane poczt lub pocztą elektroniczną). 

Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy. Mogą Państwo również wypełnić i przesłać formularz odstąpienia od umowy lub jakiekolwiek inne jednoznaczne oświadczenie drogą elektroniczną. 

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

ADRES, NA KTÓRY NALEŻY ODESŁAĆ ZWRACANY PRODUKT:

MINISZOP S.C.

ul. Powstańców Śląskich 45 lok. U4

Warszawa 01-355

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Jeśli konsument dokonuje częściowego zwrotu zamówionych towarów, a koszt dostawy jest stały (nie jest zależny od ilości zamawianych rzeczy), to wówczas nie otrzymuje zwrotu żadnej części poniesionych kosztów dostarczenia.

Zwrotu płatności dokonamy za pomocą przelewu na wskazany numer rachunku bankowego, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.

Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.

Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Nasz Instagram