BUTY DLA DZIECI

NAJLEPSZE MARKI

Odbiór osobisty - Warszawa Bemowo

Regulamin

Regulamin sklepu internetowego www.miniszop.pl, prowadzonego przez firmę MINISZOP S.C. Wioleta Gąsińska, Małgorzata Zając
ul. Powstańców Śląskich 45 lok. U4, 01-355 Warszawa, NIP: 522-315-71-55, REGON: 382891313, tel.: 603 200 254, e-mail: sklep@miniszop.pl

NR RACHUNKU BANKOWEGO: ING Bank Śląski, 80105010251000009265893967

 1. Klientem sklepu może być: osoba fizyczna, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych; osoba prawna posiadająca zdolność do czynności prawnych; jednostka organizacyjna niebędąca osobą prawną, której odrębna ustawa przyznaje zdolność prawną.
 2. Oferta sklepu internetowego ważna jest na terenie Polski.
 3. Wszystkie ceny w sklepie internetowym są w walucie PLN i zawierają podatek VAT.
 4. Podane ceny produktów nie obejmują kosztów transportu do Klienta.
 5. Razem z przesyłką dostarczane są: paragon lub na życzenie klienta faktura VAT.
 6. Przyjmowane są  następujące formy płatności:  przelew na konto/przedpłata (wpłata na konto sklepu przed wysyłką towaru), gotówką , kartą płatniczą (przy odbiorze osobistym).
 7. Płatności należy kierować na następujące konto bankowe: ING Bank Śląski, 80105010251000009265893967. W tytule płatności należy wpisać nr zamówienia.
 8. Zamówienia na towary przyjmowane są za pomocą: formularza z koszykiem zakupów lub e-maila.
 9. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok.
 10. Czas realizacji zamówień zależy od formy wybranej zapłaty za towar. W przypadku wyboru gotówki, towar gotowy jest do odbioru w ciągu 1-2 dni roboczych od daty wpłynięcia zamówienia. W przypadku wyboru przelewu na konto/przedpłaty, towar wysyłany jest w ciągu 1-2 dni roboczych od daty wpływu zapłaty na rachunek bankowy wskazany w niniejszym Regulaminie. Brak wpłaty (lub odbioru - w przypadku wyboru opcji "odbiór osobisty") w ciągu 5 dni roboczych od daty potwierdzenie przyjęcia zamówienia powoduje jego anulację.
 11. Klient może zrezygnować z zamówienia na każdym etapie jego realizacji, bez podawania przyczyny.
 12. Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 o prawach konsumenta, Klient ma prawo odstąpić od zawartej umowy kupna w terminie 14 dni bez podawania przyczyny. Informacje dotyczące korzystania z prawa odstąpienia od umowy znajduje się w załączniku nr 1 do niniejszego regulaminu. Wzór formularza odstąpienia od umowy znajduje się w załączniku nr 2 do niniejszego regulaminu.
 13. Koszt dostawy: Przesyłka kurierska (realizacja po przedpłacie): 17 PLN Inpost i 19 PLN DHL; Paczkomat: 16,50 PLN.
 14. Istnieje możliwość wymiany towaru na produkt o innym rozmiarze, kolorze, pod warunkiem, że zwracany towar jest nieużywany. Koszt przesyłek w takim przypadku ponosi klient. Koszty przesyłek w przypadku błędnej realizacji z winy sklepu, ponosi sklep (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez klienta sposobu dostarczenia innego niż najtańszy sposób dostarczenia oferowany przez sklep).
 15. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu będą rozpatrywane tylko w momencie odbioru towaru w obecności dostarczyciela. Warunkiem przyjęcia tego typu reklamacji będzie spisanie wraz z dostarczycielem protokołu reklamacyjnego.
 16. Oferowane towary są fabrycznie nowe.
 17. Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni roboczych od momentu otrzymania przesyłki z pisemnym zgłoszeniem reklamacyjnym.
 18. Wszelkie dane osobowe uzyskane w trakcie działalności sklepu są poufne, w żadnym wypadku ani w żadnej formie nie będą ujawniane innym osobom ani innym podmiotom zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. "O ochronie danych osobowych". Zgodnie z tą ustawą Klienci mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.
 19. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 31 marca 2000 r. Dz.U. nr 22 poz.271.

Nasz Instagram